KOMPLEXNÍ VYŠETŘENÍ DĚDIČNÝCH NÁDOROVÝCH PREDISPOZIC

Pokud se ve vaší rodině opakovaně vyskytuje nádorové onemocnění, nabízíme Vám komplexní genetickou analýzu genů odpovědných za vznik vybraných nádorů.... viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre

KOMPLEXNÍ VYŠETŘENÍ DĚDIČNÝCH NÁDOROVÝCH PREDISPOZIC

 

CENA VYŠETŘENÍ: 27 500 Kč

TYP VZORKU: KREV

 

Popis vyšetření:

Jedná se o vyšetření genů predisponujících k nádorům prsu, vaječníku, střeva, ale i řady dalších velmi vzácných nádorů nebo nádorových syndromů. Vzácněji může být vrozená dispozice ke střevním nádorům způsobena i dalšími geny (APC, ATM, BMPR1A, CHEK2, EPCAM, MUTYH, POLD1, POLE, PTEN, SMAD4, STK11, TP53).

Všechny analyzované geny: APC, ATM, BAP1, BARD1, BLM, BMPR1A, BRCA1, BRCA2, BRIP1, CDH1, CDK4, CDKN2A, CHEK2, CYLD, DICER1, EPCAM, EXO1, FANCA, FANCB, FANCC, FANCD2, FANCE, FANCF, FANCG, FANCI, FANCL, FANCM, FH, FLCN, MEN1, MET, MLH1, MLH3, MSH2, MSH6, MUTYH, NBN, NF1, NF2, PALB2, PMS2, POLD1, POLE, PRKAR1A, PTCH1, PTEN, RAD51, RAD51C, RAD51D, RB1, RECQL, RECQL4, RET, SBDS, SDHAF2, SDHB, SDHC, SDHD, SMAD4, SMARCA4, SMARCB1, STK11, SUFU, TMEM127, TP53, TSC1, TSC2, VHL, WRN, WT1.

 

Pro koho je vyšetření určeno:

Pokud se ve vaší rodině opakovaně vyskytuje nádorové onemocnění prsu, vaječníku, střeva a jiných nádorů. Nabízíme kompletní genetickou analýzu genů pro vznik vybraných nádorů (celkem 70 genů) a genetickou konzultaci se zjištěním rodinné zátěže a navazujícím preventivním programem.

 

Konzultace před vyšetřením:

Vyšetření může být provedeno pouze po předchozí konzultaci s klinickým genetikem, který s vámi analyzuje rodokmen a předá vám po ukončení testu výsledek.

 

Jak vyšetření probíhá:

Konzultace s lékařem, kde bude rozkreslen Váš rodokmen.

K vyšetření potřebujeme malý vzorek vaší krve a váš informovaný souhlas. Odběr se provádí z loketní žíly do odběrové zkumavky s protisrážlivým činidlem (K3EDTA). Před odběrem nekonzumujte alkohol a tučná jídla.

Po ukončení laboratorního testování Vám bude sdělen výsledek v ordinaci klinického genetika.

 

Interpretace vyšetření:

Osoby s pozitivním výsledkem vyšetření genů jsou zařazeny do preventivního onkologického programu. U zdravých příbuzných těchto osob by mělo být zjištěno, zda nejsou nosiči stejné změny DNA. Pokud ano, jsou po genetické konzultaci také zařazeni do stejného preventivního programu.

Limity vyšetření: negativní výsledek nevylučuje možnost výskytu patogenní sekvenční změny v jiných genech asociovaných s onemocněním.

 

Doplňující informace:

V rámci preventivního onkologického programu je vhodné pravidelné sledování vybraných tumorových markerů.

 

Vyšetření bude realizováno v Ambulanci klinické genetiky Nový Jičín

Adresa: Revoluční 2214/35, 741 01 Nový Jičín

Tel: 602 632 736

 

Máte zájem o vyšetření? Vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme.

 

KOMPLEXNÍ VYŠETŘENÍ DĚDIČNÝCH NÁDOROVÝCH PREDISPOZIC

Zadajte prosím svoje meno
Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Stráženie produktu
Naposledy navštívené
Laboratoře AGEL a.s.
Revoluční 2214/35
74101 Nový Jičín
Česká Republika
IČO: 16628373
IČ DPH (DIČ): CZ699000899
Ďalšie informácie
    Textové stránky
    Čeština
    cz
    Slovak
    sk